Obsługa

Pakiety USŁUG IT

BASIC – pakiet skierowanydo małych firm których infrastruktura składa się z max 5 komputerów. W ramach opieki jest do wykorzystania 5 godzin pracy na miejscu oraz 5 dodatkowych godzin pomocy zdalnej.
Maksymalny czas reakcji 12 godzin.
Cena: 399 PLN/mc

STANDARD – jesli twoja firma prężnie się rozwija i liczy od 6 do 20 stanowisk to jest to oferta dla ciebie. W ramach opieki jest do wykorzystania 10 godzin pracy na miejscu oraz 14 godzin wsparcia zdalnego. Maksymalny czas reakcji 8 godzin.
Cena: 1199 PLN/mc

PRO – twoja firma posiada od 20 – 50 stanowisk i rozwiniętą infastrukturę serwerowo sieciową , liczysz na szybką pomoc w razie awarii ? Pakiet PRO oferuje czas reakcji max 4 godziny, natychmiastową pomoc zdalną, do 20 godzin pracy na miejscu i nieograniczone wsparcie zdalne 24/7/365.
Cena: 2999 PLN/mc

CUSTOM – masz zawiłą infrastrukturę wymagającą gruntownej inspekcji lub zatrudniasz wielu pracowników zdalnych i chcesz im zapewnić płynność działania zawsze i wszędzie, potrzebujesz wydajnego serwera poczty lub serwera bazodanowego lub rozwiązania backupowego – zadzwoń lub napisz dopasujemy do twojej firmy odpowiednie rozwiązanie.
Cena: indywidualna

HELPDESK 1st line – potrzebujesz kogoś na stałe w swojej organizacji? Możemy oddelegować do twojej firmy specjalistę w pełnym wymiarze godzin. Usługi są świadczone w godzinach od 8 do 18 w dni robocze dla pakietów: BASIC i STANDARD.